Hakkımızda

Havalıfikir

Havalifikir, alanında uzman fotoğrafçılar, tasarımcılar, reklamcılar, metin yazarları ekibi ile sektörün ihtiyacına uygun çözümler sunmak ve “fotoğraf çekmek” anlayışını değiştirmek için kurulmuştur.

Bilişim sektöründe Bursa’nın en çok tercih edilen bilişim firması “Netfikir Bilişim Kurumsal İnternet Hizmetleri” bünyesinde 2016 yılında kurulan Havalıfikir, kişi ve kurumlara özel fotoğraf uygulamaları ile birlikte verdiği profesyonel Havadan fotoğraf çekimi hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır. Alanında Bursa’nın en iyi markalarından biridir.

“Havalı” Projeler

Her fotoğrafın farklı bir hikâyesi olduğuna inanan ekibimiz, son teknoloji teknik donanıma ek olarak yaratıcılığı ile hazırladığı özgün çalışmalara hayat kazandıran detaylar sunmaktadır. Havalıfikir , hazırladığınız projelerinize ve tüm çalışmalarınıza fark yaratan çözümler sunar ve özgünlüğü ilk basamak olarak görerek benzersiz fikirler ortaya çıkartırır.
Geniş bir alanda hizmet portföyüne sahip, kurumsallık ölçüsünde çalışmalar yapan sektörün öncü firmasıyız. Güvenilir, deneyimli ve uzman bir kadro eşliğinde en doğru, başarılı kareleri senelerdir sizlerle buluşturuyoruz.

Bu bağlamda profesyonel hizmet alanlarımız:

Havadan Çekim

360° Sanal Tur

Kurumsal Tanıtım Filmi

Kişiye Özel Çekimler

Mimari Tanıtım Filmi

Konsept Çekimler